Bizi yakından tanımak ister misiniz?

2012 yılında faliyet göstermeye başlayan ERM Dantel ve Tekstil Aksesuarları San. Dış. Tic. Ltd. Şti 1000 m2 alan üzerinde imalatını gerçekleştirmektedir.
Ağırlıklı olarak güpür ve brode olmak üzere dantel (polyester, naylon,pamuk vs) ve tül imalatımız Sakarya’da 1000 m2 kapalı alan üzerindeki kurulu tesisimizdedir.
Kalite ve yüksek standartlara verdiğimiz önem açısından dünya markaları ile çalışmakta ve ara üreticilerimizi özenle seçerek (boyahane, fason üretim) bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Başlıca müşterilerimiz, Inditex grubu markaları, Primark, Mark&Spancer, George, Tchibo, Esprit, C&A, New Look, NKD, Bestseller Grubu, LC Waikiki’ den oluşmakta olup amacımız bünyemize katacağımız yeni müşterilerimiz ile yolumuza devam etmektir.

Hedefimiz müşterilerimizin özel desen tasarımlarına ve bizlerden talep ettikleri bünyemizdeki ürünlerimizden seçilen numunelerde hızımızı her geçen gün arttırmaktır. Bu hedef doğrultusunda Türkiye’de bir kaç üreticide bulunan numune makinemiz ve puncher ekibimiz ile müşterilerimizin özel desenlerine maximum iki iş günü içerisinde cevap vermekteyiz. Erm dantel olarak amacımız üretim ve tasarımı ileri teknoloji ile buluşturarak güpür ve brode dünyasının üst sıralarında yer almaktır.

Inditex grubu
Primark
Mark&Spancer
George
Tchibo
Esprit
C&A
New Look
NKD
Bestseller Grubu
LC Waikiki
H&M
ZARA

TASARIM VE ÜRÜN GELİŞTİRME

Tasarım ekibimiz müşterilerimizin talepleri ve gelişen trendler doğrultusunda dünyadaki trendleri takip ederek aynı zamanda puncher ekibimiz ile koordineli olarak çalışarak ar-ge ve koleksiyonlarımızı hizmet verdiğimiz müşterilerimize en uygun olacak şekilde oluşturmaktadır.

Brode ve güpürle birlikte yürüyen işimizde, dokuma kumaş grubuna adım atmak adına 2017 yılı sonunda Bursa’da kendi tezgahları olan PENA Kumaş ile bir ortaklık oluşturduk, Güneşli’de yeni ofisimizde 1000 m2 alan üzerinde tek çatı altında birleşerek müşterilerimize daha zengin ürün çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz.

ERM Dantel olarak her geçen gün sektöre yenilikler katarak. çevreye zarar vermeyen, doğayla barışık ve insan sağlığını ön planda tutan üretim yapmaya devam edeceğiz.